Rada: Stiskněte obě nosní dírky a pijte pomalu vodu nebo čaj. Škytavka většinou rychle přejde.
Rada: Kápnout do úst několik kapek citronu.
Vypít pár loků studené okyselené vody (citron, jablečný ocet).
Zacpat si na 30 sekund uši.
Pravidelné lízání zmrzliny pomáhá uvolnit svalovou křeč v krku.
Nechte na jazyku rozpustit lžičku medu nebo kostku cukru a průběžně polykejte.
Rada: Jako projímadlo doporučuji 33% šlehačku
Rada: denně cvičit - říkat TD,TD, TD, rychle
Rada: Vypijte čtvrt šálku šťávy z aloe vera rozmíchané v půl šálku vody nebo jablečného džusu, uvádí server msn. Aloe vera obsahuje protizánětlivou látku B-sitosterol, která redukuje činnost bakterií. Ty jsou právě častou příčinou špatného dechu. Ale pozor na dávkování; aloe vera může ve větším množství působit jako projímadlo.
Rada: Na zanícené rány přiložte nesolený, neuzený špek, který do sebe natáhne hnis.
Rada: Jezte špenát. Najdeme v něm biotin ,který je důlžitý pro zdravé vlasy, nehty a kůži. A správnou funkci pohyb. aparátu
Rada: Niacin, který je obsažen ve špenátu, je pro zdravý spánek, látkovou výměnu, silné srdce a cévní systém
Rada: Špenát obsahuje sodík a při jeho nedostatku nás bolí hlava a jsme unaveni.
Rada: Pro léčbu zánětu žaludku, vředové choroby žaludku užívejte 3x denně 2 až 3 lžíce šťávy ze syrových brambor.
Rada: na to pomáhá čtyřikrát denně podávaná šťáva ze syrových brambor v dávkách po 50 ml, hojení povzbuzuje v bramborách obsažený alantoin.
Rada: Když začíná rýma, zkuste si nakapat do nosu šťávu z citronu ráno i večer a je po rýmě (asi 1 až 2 kapky); nebo inhalujte páru z horké vody s francovkou pod ručníkem.
Rada: Obyčajne pomôže, ak vyrážku čo najskôr potrieme šťavou z čerstvo rozrezaného cesnaku.
Rada: Má vysoký obsah vit. C, je vynikajícím prostředkem v rekonvalescenci a při sedavém způsobu života, kdy se hlen v organismu hromadí
Je silně zahřívací, čistí ledviny a močové cesty, čistí od hlenu,
působí močopůdně, normalizuje střevní miklofloru,
Rada: Konzumace šťávy z čerstvého zelí či zelných listů samotných napomáhá při boji se žaludečními vředy.
Rada: při žloutence, zánětu ledvin, kožních vyrážkách a škravkách se pijou dva šálky denně
Rada: Do 100ml alpy nebo 50%lihu dáme vyluhovat 1 lžičku hřebíčku a po týdnu použijeme jako mazání Na dobrou noc si namažeme paže a čelo: krásně to voní a dobře se pak spí. Komáři jen zabzučí a hned jsou pryč.
Rada: Ó jak jsou nepříjemné! Bolestivým pálením v ústech nám dávají na vědomí infekci či nedostatek vitamínů. Pamatujete na doby, kdy jste žvýkali listy šťovíku a křivili ústa kyselostí? Zkuste to znovu. Šťovík si vybírejte mladý a žvýkejte ho čerstvý. Malé afty zmizí. Bohužel tato rada předpokládá,že si "naplánujete" afty na dobu, kdy je čerstvého šťovíku všude dost. Neobtěžujte se jeho sbíráním, abyste si připravili zásobu na horší časy-byla by to zbytečná práce. Sušený šťovík už na afty nezabírá. Když vás afty nechtějí opustit a nic nezabírá, zaplašte je kloktadlem z šalvěje. Nebo lipového květu. Stačí přelít dvě až tři kávové lžičky bylinky čtvrtlitrem vroucí vody a nechat je patnáct minut pod pokličkou louhovat. Kloktadlem útočte na afty dvakrát denně. Vyplachujte a kloktejte vždy alespoň deset minut.
Rada: Na afty. žvýkat š'ťavu ze šťovíku,
Rada: Nasekáme na malý kousky kořen šťovíku zalijeme vřící vodou, necháme 20 minut louhovat. / 1 lžíce do skleničky / Vetřeme
do vlasů.
Celkem záznamů 2458